Jesteś 1660902 gościem na stronie.     Dzisiaj jest środa 28 lipiec 2021.

Wykaz sędziów

Sędziowie szczebla centralnego

lp. nazwisko i imię miasto klasa

wiek

zdjęcie
1 Armknecht Małgorzata Bydgoszcz Związkowa 29 Armknecht Małgorzata
2 Czywczyńska Anna Bydgoszcz Państwowa 43 Czywczyńska Anna
3 Fibor Agnieszka Bydgoszcz Związkowa 27 Fibor Agnieszka
4 Frąckiewicz Patryk Nowy Dwór Państwowa 43 Frąckiewicz Patryk
5 Glinkowski Michał Bydgoszcz Związkowa 36 Glinkowski Michał
6 Jasiński Dariusz Bydgoszcz Międzynarodowa - Kwalifikator 62 Jasiński Dariusz
7 Mianowski Marek Bydgoszcz Państwowa - Kwalifikator 63 Mianowski Marek
8 Michlic Agnieszka Bydgoszcz Międzynarodowa 48 Michlic Agnieszka
9 Orzechowski Krystian Bydgoszcz Związkowa 36 Orzechowski Krystian
10 Włodarczyk Marcin Bydgoszcz Państwowa 50 Włodarczyk Marcin

Razem sędziów: 10


Pozostali sędziowie

lp. nazwisko i imię miasto klasa

wiek

zdjęcie
1 Białecka Paulina Bydgoszcz Kandydat 2021
2 Bosiacki Mateusz Bydgoszcz II 28 Bosiacki Mateusz
3 Brokos Piotr Barcin I 41 Brokos Piotr
4 Brzoska Julianna Bydgoszcz III 23
5 Bychowski Piotr Włocławek I 57
6 Chełminiak Radosław Włocławek II 38 Chełminiak Radosław
7 Chojnicki Michał Bydgoszcz I 68 Chojnicki Michał
8 Chrzanowski Franciszek Bydgoszcz I 75 Chrzanowski Franciszek
9 Danielak Janusz Grudziądz I 59 Danielak Janusz
10 Fibor Krzysztof Bydgoszcz I 60 Fibor Krzysztof
11 Fryckowski Marek Chełmno II 48 Fryckowski Marek
12 Grobelniak Małgorzata Silno I 41 Grobelniak Małgorzata
13 Haśkiewicz Jacek Włocławek II 50 Haśkiewicz Jacek
14 Izdebski Andrzej Łochowo I 50 Izdebski Andrzej
15 Janiszewski Krzysztof Bydgoszcz Kandydat 2021
16 Janowski Jacek Bydgoszcz I 56 Janowski Jacek
17 Jasińska Magdalena Świecie I 41 Jasińska Magdalena
18 Jasińska Oliwia Świecie III 21
19 Kisiała Hanna Koronowo I 40 Kisiała Hanna
20 Kowalik Karolina Bydgoszcz I 40 Kowalik Karolina
21 Krzewiński Kacper Bydgoszcz Kandydat 2021
22 Kuprasz Marta Krobia II 33 Kuprasz Marta
23 Kuskowski Michał Grudziądz I 37 Kuskowski Michał
24 Lubiewski Łukasz Bydgoszcz II 30 Lubiewski Łukasz
25 Lubomski Jarosław Włocławek II 56 Lubomski Jarosław
26 Łabęda Karolina Bydgoszcz Kandydat 2021
27 Łytkowska Agnieszka Bydgoszcz Kandydat 2021
28 Malczewski Tadeusz Mogilno I 68 Malczewski Tadeusz
29 Malinowska Alicja Bydgoszcz II 38 Malinowska Alicja
30 Matuszewicz Tomasz Grudziądz II 46 Matuszewicz Tomasz
31 Mądraszewski Jarosław Toruń I 39 Mądraszewski Jarosław
32 Mieszkowska Katarzyna Bydgoszcz Państwowa 60 Mieszkowska Katarzyna
33 Mikulski Wojciech Bydgoszcz II 48 Mikulski Wojciech
34 Olejniczak Grzegorz Bydgoszcz II 46 Olejniczak Grzegorz
35 Osak Paweł Bydgoszcz II 36 Osak Paweł
36 Ott Patryk Toruń I 39 Ott Patryk
37 Pawlicki Robert Bydgoszcz I 51 Pawlicki Robert
38 Podlas Andrzej Toruń I 55 Podlas Andrzej
39 Porzeziński Artur Dobrzejewice II 50 Porzeziński Artur
40 Prętnicka Agnieszka Toruń II 36 Prętnicka Agnieszka
41 Rojek Patrycja Aleksandrów Kujawski II 37 Rojek Patrycja
42 Rosłaniec Michał Toruń III 25
43 Rybacka Julia Bydgoszcz Kandydat 2021
44 Skorupski Jacek Bydgoszcz Państwowa 59 Skorupski Jacek
45 Słomczewski Jarosław Inowrocław II 58 Słomczewski Jarosław
46 Solibieda Karolina Bydgoszcz Kandydat 2021
47 Szulc Maciej Chełmno II 42 Szulc Maciej
48 Szymczak Paweł Bydgoszcz II 35 Szymczak Paweł
49 Trepkowski Sławomir Bydgoszcz II 43 Trepkowski Sławomir
50 Trybuła Dariusz Świecie II 49 Trybuła Dariusz
51 Wejner Michaell Bydgoszcz Kandydat 2021
52 Wichrowski Aleksander Golub-Dobrzyń II 41 Wichrowski Aleksander
53 Wieczorek Lidia Inowrocław II 36 Wieczorek Lidia
54 Wierzewski Wojciech Szubin III 32
55 Wiliński Daniel Toruń I 55 Wiliński Daniel
56 Wiśniewski Andrzej Bydgoszcz Związkowa 70 Wiśniewski Andrzej
57 Wojtczak Bartosz Bydgoszcz II 36 Wojtczak Bartosz
58 Wróbel Aleksandra Bydgoszcz Kandydat 2021
59 Wrzeszykowska Marta Bydgoszcz III 29
60 Wyzina Tomasz Gąsawa II 44 Wyzina Tomasz
61 Zawidzki Arkadiusz Bydgoszcz III 36 Zawidzki Arkadiusz
62 Zieliński Radosław Bydgoszcz Kandydat 2021
63 Zybała Grzegorz Inowrocław I 63 Zybała Grzegorz
64 Żurek Jerzy Koronowo I 54 Żurek Jerzy
65 Żygowska Małgorzata Bydgoszcz Kandydat 2021

Razem sędziów: 65